Çalışma Saatlerimiz: Pzt – Cum : 9:00 – 18:00

Adres

Mevlana Bulvarı, Yelken İş Kulesi 139/A Kat:18 No:49, Ankara

Dündar Hukuk Bürosu, hukukun bütün dallarında profesyonel bir avukatlık hizmeti vermektedir. Sonuç odaklı yaklaşım, mesleki tecrübe ve akademik çalışmaların getirisiyle her hukuk disiplininin kendine has özellikleri büromuzca benimsenmiştir. Güncel mahkeme kararları ve mevzuat değişikliklerinin sürekli takibi, büromuzun müvekkillerine en iyi avukatlık hizmetini sunmasında temel faktörlerden biridir.

Bunun yanı sıra son dönemde meydana gelen temel kanun değişiklikleri büromuz avukatları tarafından hassasiyetle takip edilmiş ve değişen düzenlemeler, müvekkillere en iyi avukatlık hizmetinin sunulabilmesi amacıyla içselleştirilmiştir.

Temel hukuk dallarının haricinde; spesifik dallar bakımından verilecek avukatlık hizmetinde temel hukuk ve kanun bilgisi yeterli olmamaktadır. Bu tip alanlar bakımından iyi bir avukatlık hizmetinin verilebilmesi için, söz konusu spesifik alana ilişkin genel bir teknik bilgi, söz konusu alana ilişkin düzenleme getiren kanunların yanı sıra yönetmelik ve tebliğ gibi tüm mevzuata hakimiyet ve söz konusu alana ilişkin yargı organlarının ve akademisyenlerin güncel görüşlerine hakim olmak önem arz etmektedir.

Dündar Hukuk Bürosu avukatları bu durumun bilinciyle en iyi avukatlık hizmetini verebilmek için sürekli güncel kalmayı ve sürekli bilgi birikimini geliştirmeyi amaç edinmişlerdir. Bu bağlamda hukuk alanında seminer, sempozyum ve benzeri çalışmalara katılarak farklı alanlarda bilgi sahibi olmak amaçlanmış, böylelikle müvekkillere en iyi avukatlık hizmetinin verilmesi sağlanmıştır.

Büromuz bünyesinde verilen avukatlık hizmeti kapsamında müvekkil memnuniyetinin sağlanabilmesi bakımından her somut olayın kendi özelliğine göre farklılık arz ettiğinin bilinciyle olaya özgü hukuki yollar ve prosedürler işletilmektedir. Söz konusu prosedürlerin her aşamasında müvekkil bilgilendirilmekte ve adaletin gecikmesinin müvekkilde meydana getireceği maddi ve manevi zararları engellemek bakımından uyuşmazlığın olabilecek en kısa sürede çözülebilmesi sağlanmaktadır.

Sohbeti başlat!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Dündar Hukuk Bürosu
Merhaba! 👋🏻
Size nasıl yardımcı olabiliriz?