Çalışma Saatlerimiz: Pzt – Cum : 9:00 – 18:00

Adres

Mevlana Bulvarı, Yelken İş Kulesi 139/A Kat:18 No:49, Ankara

Dündar Hukuk Bürosu bünyesinde icra takibi hizmetleri, yukarıda açıklanan teknolojik altyapıyla destekli, organize bir çalışmayla yürütülmektedir. Müvekkilin alacağa kavuşmasında en önemli hususun “hız” olduğu hususu, Dündar Hukuk Bürosu tarafından her zaman hatırlanan bir husus olup, icra işlerinde hızlı çalışmak, büronun temel ilkesini oluşturmaktadır.

Dündar Hukuk Bürosu bünyesinde; ilamlı icra takipleri, ilamsız icra takipleri, kambiyo senetlerine ilişkin icra takipleri, kira alacakları ilişkin icra takipleri, rehinin paraya çevrilmesine ilişkin icra takipleri, ipoteğin paraya çevrilmesine ilişkin takipleri hazırlanmakta ve profesyonel biçimde takip edilmektedir. Aynı zamanda; icra takibinin bütününe, borca veya imzaya itirazlar bakımından da Dündar Hukuk Bürosu profesyonel bir hukuk hizmeti sağlamaktadır.

Şekil ve sürelerin çok önemli olduğu icra hukuku, alanında uzman ve profesyonel avukatlarla birlikte çalışmayı gerekli kılmakta olup, büromuz bünyesinde hızlı ve sonuç odaklı yaklaşımla icra işleri yürütülmektedir.

Sohbeti başlat!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Dündar Hukuk Bürosu
Merhaba! 👋🏻
Size nasıl yardımcı olabiliriz?